Link do tej wiadomościhttp://protestrolnikow.pl/?p=2579
grudzień 6, 2013

6.12.2013 r. TRAKTORY zostają w gospodarstwach. Przedstawiciele protestujących jadą do Szczecina.

Komunikat Komitetu Protestacyjnego
Rolników Województwa Zachodniopomorskiego
z dnia 6.12.2013 r. , godz. 10.20

TRAKTORY zostają w gospodarstwach.
Przedstawiciele protestujących jadą do Szczecina.
Ogłoszą na Wałach Chrobrego KARTĘ GOSPODARSTW RODZINNYCH.

***

CZYNNA akcja PROTESTACYJNA w dniu 6.12.2013 r. z udziałem maszyn rolniczych została ZAWIESZONA. O nowym terminie akcji – z udziałem maszyn rolniczych – poinformujemy Państwa w kolejnym komunikacie.
Ze względu na panujące warunki atmosferyczne Komitet Protestacyjny Rolników Województwa Zachodniopomorskiego podjął decyzję o zawieszeniu czynnej akcji protestacyjnej z udziałem maszyn rolniczych pod siedzibą Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie. Nie możemy w obecnej sytuacji utrudniać pracy służbom porządkowym.

***

KARTA GOSPODARSTW RODZINNYCH zostanie OGŁOSZONA
W piątek, 6.12.2013 r. o godz. 14.30 na ul. Szczerbcowej w Szczecinie – zgodnie z wcześniejszą informacją – ogłosimy „Kartę Gospodarstw Rodzinnych” (w zał.). W tym celu do Szczecina jadą przedstawiciele Komitetu Protestacyjnego Rolników Województwa Zachodniopomorskiego.

W 2014 roku, będącym Międzynarodowym Rokiem Gospodarstw Rodzinnych Organizacji Narodów Zjednoczonych KARTA GOSPODARSTW RODZINNYCH będzie prezentowana na terenie Województwa Zachodniopomorskiego oraz w ważnych dla polskiego rolnictwa ośrodkach w Polsce. W Internecie, we współpracy z organizacjami rolniczymi oraz za pośrednictwem mediów prowadzona będzie kampania promująca dokument wśród rolników. Na koniec 2014 roku przedstawimy informacje z przebiegu naszej akcji.

Komitet Protestacyjny
Rolników Województwa Zachodniopomorskiego