marzec 19, 2015
Drukuj

Przez dwa dni będą określać zasady wyborów do Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej… w hotelu SPA

Cóż jedni „wypoczywają” w „Zielonym Miasteczku” pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, a inni w „siermiężnych warunkach” planują ciężko pracować nad przygotowaniem wyborów do izby rolniczej… w hotelu SPA.

RUSZAJĄ WYBORY DO WALNEGO ZGROMADZENIA
ZACHODNIOPOMORSKIEJ IZBY ROLNICZEJ

Krajowa Rada Izb Rolniczych w dniu 25 listopada 2014 r. podjęła uchwałę NR 9/2014 w sprawie zarządzenia wyborów do walnych zgromadzeń izb rolniczych.

Załącznik do uchwały zawiera terminarz wykonania poszczególnych czynności. ZOBACZ Uchwałę KRIR 9/2014

Zgodnie z terminarzem do dnia 31 stycznia 2015 r., izby rolnicze miały podać do wiadomości jej członków treść uchwały KRIR.

Następnym ważnym terminem jest wybór przez walne zgromadzenie izby rolniczej komisji wojewódzkiej przeprowadzającej wybory do rad powiatowych tej izby, ma to nastąpić najpóźniej w dniu 3 kwietnia 2015 r.

Zachodniopomorska Izba Rolnicza uchwałę w sprawie wyboru Komisji Wojewódzkiej podejmie w trakcie walnego zgromadzenia, które odbędzie się w dniu 26 marca 2015 r., w Kompleksie Wczasowo – Sanatoryjnym SANDRA SPA w Pogorzelicy, początek obrad o godz. 10:00.

Po zakończeniu obrad walnego zgromadzenia o godz. 13:00, również w Kompleksie Wczasowo-Sanatoryjnym SANDRA SPA, rozpocznie się dwudniowe „Spotkanie określające zasady wyborów do Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej”.

Możemy mieć tylko nadzieję, że nie powtórzy się scenariusz kołobrzeski (ZOBACZ)

KPRWZ

001